ZigaForm version 5.3.5

Ne Yapıyoruz

Ne Yapıyoruz2019-11-28T23:01:50+00:00

Web Sitesi Tasarlıyoruz

Web sitesi yapıyoruz. Firmanızın internetteki vitrinini oluşturarak size yeni bir mağaza açıyoruz. Bu mağaza internette, sizin ulaşabileceğinizden çok daha fazla kişiye ulaşarak sizi tanıtıyor.

Siz ve firmanız hakkında bilgiler veren, yaptığınız işi anlatan ve ürünlerinizin veya hizmetlerinizin örneklerini sunan bir site yapıyoruz. Bu sayede herkes sizin ne iş yaptığınızı ve nasıl yaptığınızı bilerek sizinle iletişime geçebiliyor. Ürünlerinizi görüp aradıkları şeyleri sizde bulan milyonlarca müşteri internet ortamında mağazanıza gelmeden bilgi sahibi olabiliyor.

Hosting Hizmeti Sunuyoruz

Reseller olarak, hızlı ve güvenli sunucularımızda sizlere hosting hizmeti sağlıyoruz.

Sunucularımız 7/24 denetlenip 3 günde bir yedekleri alınmakta ve güvenliği sağlanmakta. LiteSpeed teknolojisi ile en iyi performansı gösteren sunucularımız, SSD disk kullanarak çok daha hızlı verim almanızı sağlıyor. Spam korumalarımız mail adreslerinizi her dakika denetleyerek istenmeyen virüs ve spamları engelliyor. Herhangi bir teknik sorunda sizlere yardımcı oluyoruz ve izlemeniz gereken yolları gösteriyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Sitenizin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ayarlarını yaparak arama motorlarında ön planlara çıkmanızı sağlıyoruz.

Arama motoru ayarları, iç ve dış seo olarak iki parçada hizmet sağlıyoruz. Sitenizin içerisindeki arama ayarları ve arama motorlarının kriterlerinde sitenizin ayarlarını yaparak web sitenizi daha göz önünde tutuyoruz. Arama motoru ayarları yapılmamış veya doğru yapılmamış siteler anahtar kelimelerde çoğunlukla çıkmaz, yani insanlar sizi bulamaz, size ulaşamaz. Bu nedenden web sitenizin SEO ayarları doğru şekilde yapılmalı. Biz size bu hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

Web Sitenizin Analizini Yapıyoruz

İnternet sitenizin analizini yaparak artıları ve eksileri sizinle paylaşıyoruz ve sizde hangi yoldan ilerlemek istediğinize karar veriyorsunuz.

Web sitenizin sorunlarını bularak size yardımcı oluyoruz. Neden sitenizde hatalar aldığınızı, insanların size ulaşamamasını, arama motorlarında neden görülmediğinizi vb. sorunları analiz ediyoruz. Sitenizin performansını nasıl arttıracağınız hakkında bilgi verip en iyi performansa çıkmanızı sağlıyoruz.